REJESTRACJA 9:00 - 17:00
tel.: 12 631 88 99

Aktualności

Od 1 stycznia 2011 Umowa z NFZ w zakresie otolaryngologii

W centrum medycznym OTO MEDIC istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia aparatu słuchowego dla osób ze zdiagnozowanym ubytkiem słuchu. Umożliwia to spokojne zapoznanie się z właściwościami danego aparatu.

mimo wszystko polsat tvn

dormed ue malopolskie

ue pr

viawom.com/female-cialis-description-of-the-drug.html. With a decrease in the amount of estrogen in the body of a woman, which is associated with the onset of menstruation or adulthood, many women begin to feel a loss of sexual desire, as well as a reduction in the amount of lubrication and decreased sensations during intercourse.

urzadzenia 3 dUnit laryngologiczny

urządzenie gwarantujące profesjonalne i nowoczesne wykonanie badania laryngologicznego. Niezbędne narzędzie wykorzystywane do szczegółowego badania stanu ucha pacjenta oraz do usuwania woskowiny i płukania ucha.

 


urzadzenia 2 dUrządzenie ABR

stosowane do badania potencjału pnia mózgu. Jest to urządzenie, które służy do komfortowego i łatwego wykonania badania słuchowych potencjałów wywołanych z pnia mózgu. Diagnostyka tym sprzętem gwarantuje wysoką precyzję wyników. Szczególnie użyteczne przy badaniach dzieci, ponieważ mogą się one odbywać ‘bez udziału’ pacjenta - wynik badania słuchowego jest w pełni niezależny od badanego.

 


urzadzenia 6 dTympanometr

służy do wykonywania specjalistycznych badań klinicznych. Urządzenie to eliminuje konieczność robienia przez pacjenta badań w specjalistycznych klinikach.

 


urzadzenia 5 dAudiometr

to małe, lekkie, przenośne urządzenie do przesiewowych badań audiologicznych w pełnym zakresie, które w połączeniu ze specjalistycznym oprogramowaniem i przenośnym komputerem wykorzystywane jest do badań osób niepełnosprawnych w ich miejscach zamieszkania.

 


urzadzenia 4 dMini Tympanometr MT10

małe, lekkie i mobilne urządzenie do wykonywania tympanometrycznych badań przesiewowych. W połączeniu z Audiometrem AD 226 i laptopem stanowi mobilny zestaw do kompleksowych badań poza siedzibą firmy

 


urzadzenia 1 dAparat Cryo-S mini

jest najmniejszym aparatem do kriochirurgii i krioterapii miejscowej w Polsce. Przeznaczony jest do miejscowego, szybkiego zamrażania zmian patologicznych za pomocą krioaplikatora natryskowego lub z użyciem sond kontaktowych.

 


Specjalistyczne oprogramowanie NOAH

wersja 3.0, służące do dopasowania aparatu słuchowego. Oprogramowanie to jest najnowocześniejsze z dostępnych na rynku.

 


Urządzenie NOAHLINK

bezprzewodowy moduł do programowania aparatów słuchowych.

 


Stroboskop

nowoczesne urządzenie służące do oceny krtani. Zintegrowane z kamerą cyfrową, wykorzystujące specjalne oświetlenie, dzięki którym uzyskuje się obraz najwyższej jakości. Dzięki podłączeniu do komputera oraz wyposażenia go w specjalistyczne oprogramowanie istnieje możliwość pełnej archiwizacji danych.